Co ma piernik do turystyki?

archiwum prywatne

Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.

Najważniejsze wyróżnienie w polskiej turystyce – Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej – trafił w 2017 właśnie do nich. Andrzej i Elżbieta Olszewscy zbudowali Żywe Muzeum Piernika od podstaw. Pomysł, wykonanie, zarządzanie – jest ich dziełem. Dziś obiekt ma obłożenie przez cały rok, aby dostać się do muzeum w szczycie sezonu, trzeba rezerwować miejsce dużo wcześniej.

Jak wypromować produkt tak, aby promocja właściwie nakręcała się sama? Jak funkcjonuje Żywe Muzeum Piernika, a także inne atrakcje Torunia – Dom Legend Toruńskich i Bunkier Wisła – dowiemy się już w czwartek.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Polskiej Izby Turystyki i Hotel Novotel.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.