Cassubia na Helu już po remoncie

fot. archiwum PHH

Obiekt Cassubia na Helu, wchodzący w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, doczekał się w pełni zakończenia prac remontowych. Do wyremontowanych 54 pokoi oddana została nowa elewacja oraz parking dla gości.

Michał Szopa, kierownik obiektu Cassubia, powiedział: „Cieszymy się, że już wszystkie prace remontowe zostały ukończone, a nasi goście mogą w pełni korzystać z naszego obiektu. Nowa elewacja budynku oraz wyremontowany parking to już ostatnie etapy całościowej modernizacji naszego helskiego obiektu. W zeszłym roku oddaliśmy do dyspozycji gości 54 w pełni zmodernizowane pokoje. Teraz to już zupełnie inna, nowoczesna Cassubia, która wzmacnia swoją pozycję wśród obiektów turystycznych zlokalizowanych na Półwyspie Helskim.”

fot. archiwum PHH

Oprócz nowoczesnych pokoi – charakteryzujących się stonowaną kolorystką, komfortowym minimalizmem oraz lokalnymi dekoracjami, obiekt Cassubia może pochwalić się nową elewacją wpisującą się w otoczenie nadmorskiego klimatu. Dodatkowo wyremontowany i oddany do użytku został parking na 35 miejsc parkingowych.

Obiekt znajduje się w samym środku Helu.

Grupa PHH z wakacyjną ofertą dla gości z Kartą Dużej Rodziny