Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 02 sierpień 2018 09:52

SITE Poland: start Komisji ds. Tour Managerów

Napisane przez MG
SITE Poland: start Komisji ds. Tour Managerów archiwum SITE Poland

31 lipca w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie utworzonej przez SITE Poland Komisji ds. Tour Managerów. Komisja zrzesza pilotów incentive travel, koordynatorów wyjazdów incentive z biur organizatorów oraz chętnych do współpracy członków SITE Poland a także przedstawicieli IBE - Instytutu Badań Edukacyjnych.

Jednym z głównych celów Zarządu SITE Poland jest stworzenie komisji stanowiących platformę wymiany myśli ogólnie pojętej branży incentive. SITE Poland działając globalnie pragnie też rozwiązywać problemy lokalnie, wypracowywać dobre praktyki i dążyć do maksymalnego podwyższenia standardów branży i oferowanych przez nią usług umacniając tym samym markę polskiego biznesu w międzynarodowym środowisku branży spotkań.

Jedna z podkomisji ds. Ramy Kwalifikacyjnej we współpracy z trenerem turystyki Radosławem Szafranowiczem - Małozięciem oraz IBE (odpowiada za prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, będącego obok Polskiej Ramy Kwalifikacji, kluczowym elementem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji wdrażanego w Polsce na mocy ustawy z 22 grudnia 2015 roku) przygotuje opis kwalifikacji „pilota incentive”, który potwierdzony certyfikatem honorowanym w całej Unii Europejskiej ujednolici wymagania stawiane pilotom i podniesie prestiż tego zawodu przyczyniając się jednocześnie do podwyższenia standardu usług organizatorów incentive travel.

Prezes SITE Poland Cezary Wilemajtys, powiedział: ”Dobry pilot incentive travel jest w stanie wybronić nawet słaby program, kiepski pilot jest w stanie położyć najlepiej przygotowaną imprezę. Ta maksyma, którą zna każdy organizator dowodzi, jak wielką rolę odgrywa praca pilota. Chcemy zagwarantować polskiej branży incentive travel rozwój jakości pracy osób pilotujących nasze imprezy”.

Pozostałe podkomisje zajmować się będą sprawami edukacji, pracach przy nowelizacji ustawy o imprezach turystycznych, rozwiązywaniem problemów branży, współpracą pilotów z organizatorami i koordynatorami incentive travel.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.