Bezpłatne bilety do poznańskich muzeów dla gości hotelowych – po raz trzeci

Muzeum Narodowe w Poznaniu/fot. Jakub Pindych/Poznan.travel

W sobotę, 10 lipca rozpoczyna się trzeci etap poznańskiej akcji promocyjnej przygotowanej przez poznańskie hotele i muzea zrzeszone w Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (PLOT). Tym razem goście hotelowi otrzymają bezpłatne bilety do Muzeum Narodowego.

Akcja ma stanowić zachętę dla turystów, by spędzić czas w Poznaniu w okresie wychodzenia z pandemii. To właśnie kulturowa turystyka miejska została najbardziej przez nią dotknięta i wymaga działań promocyjnych, wspierających jej powrót. Dzięki współpracy poznańskiej branży turystycznej udało się stworzyć akcję, podczas której osoby zatrzymujące się w hotelach należących do PLOT otrzymują bez żadnych dodatkowych warunków bilety do najważniejszych poznańskich muzeów i atrakcji.

Od 10 lipca 2021 roku aż do końca miesiąca goście hotelowi będą obdarowywani bezpłatnymi biletami do Muzeum Narodowego w Poznaniu. To okazja, by zobaczyć jedną z bogatszych kolekcji sztuki w Polsce. To nie tylko przegląd polskich artystów od średniowiecza po współczesność, ale także okazja, by podziwiać prawdziwe unikaty, jak choćby jedyny w polskich zbiorach obraz Moneta, czyli „Plaża w Pourville”.

We wcześniejszych odsłonach było można odwiedzić Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego Brama Poznania i Muzeum Sztuk Użytkowych (oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu) wraz z tarasem widokowym na panoramę Starego Miasta.

Bilety są dostępne w 19 hotelach.

Szczegóły akcji i lista partnerów dostępne są na stronie www.poznan.travel.

Bezpłatny wstęp do muzeów w Poznaniu dla gości hotelowych – ciąg dalszy