Bank Pekao i PLL LOT nawiązują współpracę w programie Miles & More

fot. archiwum LOT

Bank Pekao S.A. i Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. podjęły współpracę, która umożliwi klientom banku uczestnictwo w programie lojalnościowym w Europie – Miles & More. Dzięki podpisanej umowie, posiadacze wybranych kart kredytowych Banku Pekao, w tym karty kredytowej z żubrem, będą mogli gromadzić mile za swoje transakcje.

Partnerstwo Banku Pekao z PLL LOT pozwoli na zbieranie mil nie tylko za przeloty, lecz także za codzienne zakupy, bez względu na miejsce dokonywania transakcji. Program Miles & More umożliwia członkom korzystanie z przywilejów i wymienianie zgromadzonych mil na atrakcyjne nagrody, takie jak bilety lotnicze, pobyty w hotelach czy wynajem samochodów.

Karty kredytowe Miles & More dostępne są w ponad 20 krajach i zapewniają użytkownikom atrakcyjne przywileje. W pierwszym kwartale 2024 roku Bank Pekao we współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT udostępni swoim klientom dodatkową możliwość zbierania mil w programie Miles & More. Dzięki podpisanej umowie klienci Banku Pekao poza milami za przeloty będą mogli gromadzić mile także za transakcje kartą bez względu na to, gdzie będą one dokonywane.

„Cieszymy się z nawiązania strategicznej współpracy z PLL LOT oraz Miles & More. Rozpoczęliśmy już prace nad wspólną ofertą produktową. W Banku Pekao tworzymy rozwiązania, które pomagają naszym klientom realizować ich potrzeby finansowe, zarówno codzienne, jak i te związane z podróżami. Jestem przekonany, że będzie to najlepsza tego typu oferta w Polsce” – mówi Paweł Strączyński, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A.

36 mln członków Miles & More na całym świecie czyni ten program jednym z największych w Europie dla osób często podróżujących. Mile gromadzi się latając liniami partnerskimi sojuszu Star Alliance oraz korzystając z usług partnerów programu. Mogą one być wykorzystane na atrakcyjne nagrody, między innymi bilety lotnicze, pobyty w hotelach, wynajem aut.

„Wierzymy, że partnerstwo Banku Pekao z LOT-em pozwoli dostarczyć najwyższą jakość i kolejną korzyść naszym pasażerom. To co jest unikalne w tej współpracy, to fakt, że klienci otrzymują korzystną ofertę bankową oraz że mogą gromadzić mile, płacąc za codzienne zakupy. To daje im możliwość szybszej realizacji marzeń o podróżowaniu” – mówi Michał Fijoł, prezes zarządu PLL LOT S.A.

LOT uruchamia połączenie z Warszawy do Taszkentu

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center