Azjatycko-amerykańska promocja KLM

Dzięki kolejnej promocji KLM dostępnej w dniach 5-7 czerwca, można kupić korzystnie bilety do trzech miast w Brazylii, Malezji i Chinach. Podróż należy zaplanować najpóźniej do 11 grudnia.

Pierwsza propozycja w nowej promocji holenderskiego przewoźnika to Kuala Lumpur. Bilet KLM na przelot do stolicy Malezji w obie strony jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, bo już od 1999 PLN!
Z kolei, przelot w promocyjnej cenie do miasta rozsławionego przez karnawał i plaże Copocabana i Ipanema, czyli Rio de Janeiro, kosztuje obecnie od 2699 PLN.
Hangzhou, ostatnia propozycja w ofercie trzydniowej promocji KLM jest także w bardzo dobrej cenie – od 1999 PLN. Miasto uznawane jest za najpiękniejsze i najbardziej romantyczne w całych Chinach.
Dzięki KLM, urlop rozpoczyna się już od momentu wejścia na pokład. Na lotach dalekiego zasięgu do dyspozycji podróżnych są indywidualne zestawy rozrywki jak np. darmowe filmy, gry i muzyka. Do tego serwowane są wyśmienite dania orientalne (w zależności od kierunku), które komponują mistrzowie sztuki kulinarnej.