Agencja Power: 50 proc. wzrost przychodów w 2021 roku

fot. archiwum Agencji Power

Agencja Power podsumowała ubiegły rok. Oprócz tradycyjnych działań, firma rozszerzyła działalność o nowe segmenty, mocno weszła w rynek online – efektem 50 proc. wzrost przychodów w stosunku do roku 2020.

Agencja Power w ubiegłym roku m.in. tworzyła wydarzenia hybrydowe w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, wykorzystując studia online do nagrywania w całej Polsce, była w hiszpańskiej Maladze i na Camino del Rey, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W Dubaju na Expo 2020 i w Ras Al Khaimah, na IBTM w Barcelonie; zaprojektowała i zrealizowała premierę nowego Ferrari 296 GTB w Warszawie i w Katowicach oraz wsparła 9-tą edycję Ferrari Corsa Baltica

Firma dostarczała catering, gadżety, środki ochronne do pracowników w całym kraju oraz tworzyła paczki prezentowe dla pracowników klientów.

Z kolei w świecie online Agencja Power uruchomiła nowej platformy do organizacji wydarzeń online www.online.agencjapower.pl.

Jak podkreśliła Olga Krzemińska-Zasadzka, prezes firmy: „Na początku roku nasz stały klient zwrócił się do nas, aby znaleźć kreatywny sposób na zorganizowanie corocznej konferencji dla dystrybutorów. Zorganizowaliśmy konferencję online i kulinarną podróż dookoła świata, dzięki wyśmienitemu cateringowi z dostawą do domu. W świat online włączyliśmy webinary dla klientów zagranicznych, tłumaczenia symultaniczne, atrakcje wieczorne i atrakcje z dostawą do domu, a także atrakcyjną oprawę multimedialną.”

Krzemińska-Zasadzka w 2021 roku znalazła się na Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce, a także odebrała nagrodę Buisness Woman Awards. W wyniku przejęcia udziałów w firmie POWER sp. z o.o., uzyskała posiadanie 97 proc. udziałów, niezmiennie pełniąc rolę Prezesa Spółki. Na stanowisku Managing Director zasiadła natomiast Magdalena Jendyk, wieloletni pracownik Spółki. Agencja Power działała branżowo: w TUgether, SOIT, KAE przy SAR, SKKP i SITE Poland. Odebrała liczne wyróżnienia i nagrody. Po raz kolejny zdobyła nagrodę Solidna Firma, międzynarodową nagrodę Eventex, nagrodę Congress Magazine.

„Tak jak zawsze, jesteśmy dla Was. Będziemy tworzyć dla Was chwile radości, umacniać relacje, budzić zaufanie, dbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort Waszych pracowników, klientów i dystrybutorów. Zamierzamy również świętować z Wami nasze 25-lecie. Poszerzymy zespół i ofertę #POWER 2.0. Będziemy spokojnie i stabilnie rozwijać się” – zaznaczyła Olga Krzemińska-Zasadzka.

Zmiany w strukturze agencji Power. Krzemińska nadal prezesem