Zmiany w strukturze agencji Power. Krzemińska nadal prezesem

Nowa twarz agencji Power

Olga Krzemińska-Zasadzka nabyła 50 proc. udziałów w firmie Power Sp. z o.o. i w tej chwili posiada 97 proc. udziałów. Pozostała na stanowisku prezesa, jest na nim od 2017 roku.

Stanowisko Managing Director objęła Magdalena Jendyk, wieloletni pracownik Spółki. Jednocześnie agencja podziękowała za współpracę Piotrowi Zasadzkiemu, jej wieloletniemu partnerowi.
Jak podkreślono w komunikacie agencji, wszelkie umowy nie wymagają zmian i aneksów. Dane firmy i dane kontaktowe naszej firmy pozostają te same.

Agencja Power rozszerzyła naszą działalność o obszar eventów online. To szkolenia, koncerty, live cooking, gry scenariuszowe i wiele innych.

Firma wdrożyła także nową platformę internetową poświęconą działaniom digital: online.agencjapower.pl oraz https://demo.platforma.agencjapower.pl/

Olga Krzemińska-Zasadzka, Prezes agencji, podkreśliła: „Mimo zmian, jakich w ostatnim czasie doświadczyliśmy wszyscy, jaki i wewnętrznych przekształceń w naszej firmie, pragniemy zapewnić Państwa, że jest z nami ten sam POWER. Od momentu złagodzenia obostrzeń, wszyscy pracownicy pracują nad ofertami i realizacjami dla Klientów zachowując ten sam, wysoki poziom usług i dbając o bezpieczeństwo sanitarne.”