Accor: start strony Apartments & Villas

Accor uruchomił stronę internetową „Apartments & Villas”, całkowicie poświęconą wynajmowaniu prywatnych rezydencji i obiektów hotelowych na dłuższy pobyt, dzięki której goście poczują się jak w domu. Oferta dostępna jest już w ponad 350 miejscach na świecie.

Witryna „Apartments & Villas” udostępnia ponad 50 000 apartamentów, willi i domków operujących pod 15 markami z portfolio Accor (w tym Adagio, Mantra i Hyde Living). Oferuje także prywatne rezydencje w ramach zarządzanych programów wynajmu (Raffles Residences, Banyan Tree Residences, Delano Residences, Fairmont Residences, SLS Residences, itp.). Na portalu dostępne są również jedyne w swoim rodzaju prywatne nieruchomości na wynajem (onefinestay).

Grupa Accor prowadzi obecnie 30 nowych projektów budowy rezydencji na całym świecie, a kolejnych 70 jest w trakcie realizacji. Wzrost ten był szczególnie wyraźny w segmencie marek lifestylowych, którego liderem pod względem ekspansji jest SLS Residences. Accor obsługuje już 6 obiektów o charakterze lifestylowym, a kolejne 18 jest w fazie rozwoju. W wielu przypadkach nabywcy markowych rezydencji decydują się na udostępnienie swoich obiektów w ramach zarządzanego programu wynajmu.

Na stronie internetowej Apartments & Villas goście mogą rezerwować w pełni wyposażone apartamenty, wille i domy, korzystając ze wszystkich zalet programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless oraz wykorzystać większą elastyczność jak również i bezpieczeństwo dzięki nowej polityce anulowania, zintensyfikowanym środkom higieny, a programowi ALLSAFE.

Jeff Tisdall, Senior Vice President Development, Residential and Extended Stay, powiedział: „„Uruchomienie strony internetowej Apartments & Villas pokazuje naszą ambicję do tworzenia ofert i rozwiązań odpowiednich dla segmentu hoteli dostosowanych do dłuższych pobytów. Jest to również ważny kamień milowy dla naszych partnerów inwestycyjnych, gości oraz właścicieli prywatnych rezydencji, który wzmacnia pozycję grupy Accor jako lidera w segmencie hoteli na dłuższy pobyt i rezydencji markowych.”

Yassine Hachem, Vice President Guest Digital Product, dodał: “„Witryna Apartments & Villas odzwierciedla nasze nieustające zaangażowanie w innowacje i dopasowanie się do zmieniających się potrzeb podróżniczych, pozwalając naszym klientom odkrywać niesamowite lokalizacje na całym świecie dostępne teraz na jednej platformie. Oferta Accor gwarantuje wyjątkowe wrażenia z podróży, łącząc poczucie przestrzeni, komfortu i prywatności domu wynajmowanego na weekend, wakacje lub do pracy, z wygodą usług hotelowych marek Accor oraz korzyściami programu lojalnościowego.”

Hotel Brant dołącza do grupy Mercure