Jakub Feiga dyrektorem biura Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej

15 czerwca na zebraniu zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej postanowiono o zmianie na stanowisku dyrektora biura. Rajmunda Papiernika zastąpił Jakub Feiga.
Rajmund Papiernik pełnił tę funkcję od 11 lat.
Jakub Feiga był od września 2014 roku zastępcą dyrektora biura zarządu DOT. Był odpowiedzialny m.in. za koordynację międzynarodowego projektu „Wspólne Dziedzictwo” w partnerstwie 11 podmiotów o łącznej wartości 2,5 mln EUR, współpracę z zarządem i dyrektorem biura w zakresie nadzoru nad bieżącym funkcjonowaniem biura, sporządzanie planów i sprawozdań z działalności.
Odpowiadał również za działania marketingowe m.in. pełną organizację i obsługę stoisk targowych, kontakt z mediami (w tym organizację konferencji i wizyt studyjnych), zewnętrzną reprezentację stowarzyszenia we współpracy z zarządem, inicjowanie i realizację nowych serii wydawniczych, współpracę przy rozwoju obecności stowarzyszenia w Internecie (obsługę aplikacji Canva i GIMP), współpracę regionalną i międzynarodową oraz pozyskiwanie dotacji na realizację nowych projektów.
W latach 2008 – 2014 pełnił funkcję głównego specjalisty ds. turystyki. W roku 2012 był kierownikiem biura regionalnego w ramach projektu „Euro2012 – szansa turystyczna dolnośląskich subregionów”.
W latach 2013-2017 był wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej (zajęcia z przedmiotu „Polityka turystyczna i rekreacyjna”).
POWIĄZANE WPISY
10 grudnia 2025
Air Astana spotkała się z branżą w Warszawie
Kazachskie Linie Lotnicze Air Astana zorganizowały 8 grudnia w Warszawie przedświąteczne…
0 Komentarzy2 Minuty
10 grudnia 2025
II Warszawskie Forum Turystyki i Rekreacji: nauka i praktyka o zarządzaniu turystyką w jednym miejscu
28 listopada 2025 roku w Warszawie odbyła się II edycja Warszawskiego Forum Turystyki i…
0 Komentarzy1 Minuty
8 grudnia 2025
Fly.pl partnerem V Gali Waszej Turystyki
9 stycznia 2026 roku w Warszawie odbędzie się V Gala Waszej Turystyki, podczas której…
0 Komentarzy1 Minuty
8 grudnia 2025
XII Gremium Ekspertów Turystyki w Wałczu: edukacja jako klucz do przyszłości branży
W dniach 2-3 grudnia 2025 roku Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu był gospodarzem XII…
0 Komentarzy5 Minuty
5 grudnia 2025
Mazowsze pełne legend – odkryj trzy zamki, które pokochają dzieci
Mazowsze skrywa wiele miejsc owianych fascynującymi legendami, które potrafią pobudzić…
0 Komentarzy6 Minuty
5 grudnia 2025
Profitroom: Podlaskie hotele odnotowują 50,4 proc. wzrost rezerwacji. Na wynik wpływa Podlaski Bon Turystyczny
Według danych Profitroom liczba rezerwacji hotelowych w województwie podlaskim w okresie…
0 Komentarzy3 Minuty
5 grudnia 2025
Wesprzyj naszą aukcję charytatywną. Zgłoś przedmiot i pomóż najmłodszym w trakcie V Gali Waszej Turystyki
Podczas kolejnej edycji Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 9 stycznia 2026 roku…
0 Komentarzy1 Minuty
4 grudnia 2025
Nowy Targ – stolica Podhala pełna atrakcji
Nowy Targ to górska stolica Podhala, malowniczo położona nad Białym i Czarnym Dunajcem. Z…
0 Komentarzy4 Minuty
3 grudnia 2025
Mazowieckie city breaks – odkryj Radom, Płock, Siedlce i Żyrardów
Jesień i zima to idealny moment, aby spojrzeć na Mazowsze z innej, mniej oczywistej…
0 Komentarzy8 Minuty










