Podlaskie z nową kampanią w mediach społecznościowych

„Podlaskie. Dobrze tu być” to tytuł nowej kampanii Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Na kreację składa się 7 krótkich spotów. Będzie można je zobaczyć co weekend w mediach społecznościowych Podlaskie Travel.
Emisja pierwszego spotu odbyła się 23 października.
Filmy eksponują walory i atrakcje turystyczne województwa podlaskiego. Podkreślają wartości, jakich coraz częściej poszukają turyści: bliskość natury, podróżowanie w stylu slow czy cyfrowy detoks. Scenariusze napisano tak, by spoty były jak najbardziej uniwersalne – mają przekonać widzów, że Podlaskie warto odwiedzać cały rok.
Głównym motywem jest przyroda. W spotach znalazły się między innymi ujęcia ze ścieżek edukacyjnych w Biebrzańskim Parku Narodowym czy z kładki Śliwno-Waniewo. Przeplatają je sceny aktywnego spędzania czasu – na rowerze, w kajaku, na pieszych szlakach turystycznych.

Kampania jest zadaniem publicznym, które zostało wykonane dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Podlaskiego. Realizacją zajął się Krzysztof Łapiński – Black Button.
POWIĄZANE WPISY
30 stycznia 2026
Merigo zaprasza na 10. edycję cyklu szkoleń dla branży turystycznej. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie
Merigo zaprasza przedstawicieli branży turystycznej do udziału w jubileuszowej, 10.…
0 Komentarzy1 Minuty
29 stycznia 2026
Fru wprowadza nową subskrypcję. Upgrade pozwoli podróżnym zaoszczędzić i zapewni ochronę przy odwołaniu lotu
Fru wprowadza roczną subskrypcję Upgrade, która umożliwia podróżnym oszczędzanie na…
0 Komentarzy1 Minuty
29 stycznia 2026
Nowe sklepy Baltony na Lotnisku Chopina w Gdańsku. Butik La Maison du Luxe wzmocni ofertę premium
Baltona, jedna z największych polskich sieci sklepów w portach lotniczych, otworzyła na…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Łódź inwestuje w eventy. Fundusz Wsparcia Spotkań oferuje wsparcie organizatorom wydarzeń biznesowych
Łódź uruchamia nowy program wsparcia dla branży eventowej - Łódzki Fundusz Spotkań.…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Katar wzmacnia relacje z polskim rynkiem MICE i leisure
22 stycznia 2026 roku w Warszawie odbyło się branżowe spotkanie networkingowe Connect.…
0 Komentarzy2 Minuty
23 stycznia 2026
Dobry rok i długofalowa strategia. Polska stawia na jakość i zasięg
Polska turystyka ma za sobą wyjątkowo udany rok i wyraźnie patrzy w przyszłość. Coraz…
0 Komentarzy4 Minuty
23 stycznia 2026
Travelist: 10 miejsc w Polsce, które przyciągną turystów w 2026 roku
Magazyn Travelist opublikował listę 10 miejsc w Polsce, które w 2026 roku mogą…
0 Komentarzy8 Minuty
22 stycznia 2026
Zima na Mazowszu. Region pełen aktywności i lokalnych atrakcji
Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna rusza z projektem „Zima na Mazowszu”, który…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
Highline Warsaw wspiera WOŚP. Na Varso Tower powstanie panorama Warszawy z 25 tys. klocków Lego
Highline Warsaw włącza się w 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując…
0 Komentarzy1 Minuty











Filmy wykonane na poziomie. Sam zajmuje się produkcją filmową od 10 lat więc wiem co mówię. Tym bardziej biorąc pod uwagę niektóre „kwiatki” jakie powstają z pieniędzy publicznych. Wiadomo jaka kwota była przeznaczona na produkcję?