Finnair zwiększa liczbę lotów do Tajlandii w sezonie zimowym 2026

Linie lotnicze Finnair ogłosiły rekordową siatkę połączeń do Tajlandii w sezonie zimowym 2026. Narodowy przewoźnik Finlandii zaoferuje łącznie 25 lotów tygodniowo do tego kraju, w tym do 18 połączeń tygodniowo do Bangkoku. Zwiększona liczba rejsów ma umożliwić lepsze dopasowanie oferty do rosnącego popytu na podróże między Europą a Azją Południowo-Wschodnią.
Nowy, codzienny nocny lot z Helsinek do Bangkoku zaplanowano w taki sposób, aby przylot do Tajlandii następował po południu. Dzięki temu pasażerowie mogą wygodnie rozpocząć wypoczynek jeszcze tego samego dnia. Lot powrotny z Bangkoku wystartuje późnym wieczorem i wyląduje w Helsinkach wczesnym rankiem. Umożliwi to dogodną przesiadkę na poranne połączenia do miast europejskich, w tym do Warszawy, Krakowa i Gdańska.
W ramach zimowej oferty Finnair przywróci również bezpośrednie loty do Krabi w południowej Tajlandii, realizowane po raz ostatni w sezonie 2019/2020. Połączenia będą wykonywane dwa razy w tygodniu z Helsinek.
„Tajlandia jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych kierunków Polaków do dalekich podróży zimowych. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym potrzebom pasażerów, od przyszłego sezonu zimowego zaoferujemy aż trzy loty dziennie do Bangkoku, zapewniając tym samym pokaźne oferowanie, nawet według dotychczasowych europejskich standardów. Jednocześnie zapewnimy naszym pasażerom nowy kierunek. Krabi stanowi atrakcyjną alternatywę dla Phuket, która z pewnością będzie cieszyć się dużą popularnością wśród osób poszukujących spokojniejszych wakacji na plaży” – powiedział Adam Marciniec, Regional Manager CEE & Global OTAs Partnerships w Finnair.
Oprócz połączeń do Bangkoku i Krabi, Finnair utrzyma pięć lotów tygodniowo do Phuket, zapewniając kompleksową ofertę lotów do głównych regionów turystycznych Tajlandii w sezonie zimowym 2026.
POWIĄZANE WPISY
30 lipca 2026
Wizz Air uruchomi z Modlina połączenie do Santiago de Compostela
Santiago de Compostela dołączy do siatki połączeń Wizz Aira z lotniska Warszawa-Modlin.…
0 Komentarzy1 Minuty
30 lipca 2026
LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Hanoi
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na bezpośrednie rejsy z Warszawy…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
PLL LOT świętuje 80 lat połączeń do Paryża, Pragi i Sztokholmu
Paryż, Praga i Sztokholm od 80 lat nie znikają z siatki połączeń PLL LOT. Rejsy do tych…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w letniej siatce FlixBusa
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w Polsce oraz wybrane kurorty w krajach bałtyckich…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Cyprus Airways dołącza do partnerów Air France
Cyprus Airways został nowym partnerem Air France. Zawarta przez przewoźników umowa…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Air France zachęca do zwiedzania Paryża podczas przesiadki. Rusza Paris Stopover
Air France uruchomił nową usługę Paris Stopover, która pozwala pasażerom wykorzystać…
0 Komentarzy1 Minuty
24 lipca 2026
RDOŚ wydał decyzję środowiskową dla rozbudowy Lotniska Chopina. Modernizacja wchodzi w decydującą fazę
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie wydał decyzję o środowiskowych…
0 Komentarzy2 Minuty
23 lipca 2026
Corendon Airlines realizuje przeloty Górnika Zabrze w europejskich rozgrywkach
Corendon Airlines zorganizował przelot piłkarzy Górnika Zabrze do Stambułu, gdzie polski…
0 Komentarzy1 Minuty
22 lipca 2026
FlixBus: bliskie kierunki i nocne połączenia napędzają city breaki
Bezpośrednie połączenie, krótki czas podróży i atrakcyjna cena to trzy najważniejsze…
0 Komentarzy3 Minuty










