500 euro zniżki na rejsy Norwegian Cruise Line

archiwum Norwegian Cruise Line

Norwegian Cruise Line rozpoczynają na terenie Europy kampanię „Norwegian zapewnia najlepsze wspomnienia”. Do 17 lutego 2014 rroku agenci mogą zaoferować klientom zniżki w wysokości do 500 euro od kabiny, oraz wiele bonusów na rejsy np. z Karaibów na Alaskę, Hawaje, Kanał Panamski i w Europie.

Zniżki są dostępne na rejsy dłuższe niż trzy dni, odbywające się między 18 kwietnia 2014 roku 19 kwietnia 2015 roku. Rezerwacje grupowe mogą być dokonywane na wszystkie statki floty Norwegian, w tym – absolutny hit przyszłego sezonu – na najnowszy wycieczkowiec Norwegian Getaway, który 8 lutego zainauguruje rejsy ze Wschodnich Karaiby do Miami.
Z innych tras objętych promocją warto wymienić choćby rejsy statkiem Norwegian Epic: 7 noclegów i trasa po zachodniej części Morza Śródziemnego
Jürgen Stille, dyrektor firmy na Europę kontynentalną powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy, w ramach naszej tegorocznej kampanii, naszym klientom zaoferować dość wysokie oszczędności. Dostarczamy naszym agentom narzędzie do wcześniejszej rezerwacji na cały rok 2014. Dodatkowym bonusem powinny być nowe trasy, np. przez świętujący w przyszłym roku setną rocznicę istnienia Kanał Panamski. Proponowane przez nas zniżki sięgające 500 euro od kabiny dają klientom pretekst, żeby zorganizować sobie podróż życia”.
Więcej na stronie:http://agents.ncl.eu/.