4You Airlines sponsorem AZS Politechnika Warszawska

archiwum

W gmachu głównym Politechniki Warszawskiej, w obecności rektora uczelni Jana Szmidta, podpisano umowę między liniami lotniczymi 4You Airlines a pierwszoligowym zespołem siatkówki męskiej AZS Politechnika Warszawska.

Firma 4You Airlines została sponsorem strategicznym AZS Politechniki Warszawskiej.

Prof. dr hab. inż. Jan Szmidt – rektor Politechniki Warszawskiej powiedział: . uczelni.”

Prezes klubu Jolanta Dolecka dodała: “Mam nadzieję, że razem dolecimy daleko.”

Z kolei Sylwester Strzylak, prezes 4You Airlines podkreślił: “Siatkówka od zawsze była moją wielką pasją. Dlatego pierwsze działania promocyjne 4You Airlines są naturalnym wynikiem moich doświadczeń w branży turystycznej oraz zamiłowania do sportu. Możliwość połączenia pracy zawodowej z hobby jest dla mnie ogromną radością. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu, drużyna 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska rozwinie skrzydła i niedługo będziemy walczyć o mistrzostwo Polski. Niedługo do Polski przylecą trzy samoloty Airbus A320 w barwach 4You Airlines. Maszyny przybędą z USA, Arabii Saudyjskiej i Ukrainy. Będą obsługiwać dziewięć krajowych lotnisk i latać na Rodos i Kretę, do Monastyru, na Riwierę Turecka i do Hurghady, Marsa Alam i Sharm El Sheik. Celem naszej linii jest zaspokojenie potrzeb rynkowych w segmencie lotów czarterowych dla polskich biur podróży. Sprzedaliśmy już wszystkie miejsca do końca października, w tym 10 proc. wzięło biuro podróży Alfa Star. Zimą prawdopodobnie będziemy dysponować czterema samolotami, krótkodystansowymi, najdalej latać będziemy na Teneryfę.”

Podczas konferencji umowę z klubem przedłużył młody przyjmujący – Artur Szalpuk. Zaprezentowano też nowe koszulki z logiem 4You Airlines.