4You Airlines dla klientów indywidualnych

4You Airlines działająca do tej pory tylko na rynku lotów czarterowych, rozpoczęła sprzedaż biletów klientom indywidualnym na loty do ośmiu stolic europejskich z lotnisk w Rzeszowie oraz Łodzi.

Jest to kolejny etap rozwoju firmy, z której usług mogli dotychczas korzystać wyłącznie polscy touroperatorzy, zamawiając bilety na rejsy czarterowe. Obecnie 4You Airlines proponują klientom indywidualnym loty do Barcelony, Paryża, Londynu, Mediolanu, Dortmundu, Brukseli, Rzymu i Tel – Avivu, z możliwością wylotu z Łodzi lub Rzeszowa.

Michał Mikołajczak, wiceprezes zarządu 4You Airlines powiedział: „Decyzja, którą podjęliśmy, to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania rynku oraz kolejny etap rozwoju Spółki. Nasze analizy pokazały, że lotniska w Rzeszowie i Łodzi dysponują ogromnym, niewykorzystanym potencjałem w zakresie możliwości otwierania nowych połączeń lotniczych. Obecnie mieszkańcy tych miast i ich okolic korzystają głównie z innych lotnisk, co daje nam pewność, że oferując im dogodny rozkład lotów i interesujące kierunki osiągniemy pozytywne rezultaty.”

Pierwsze samoloty 4You Airlines wystartują z Łodzi i Rzeszowa z początkiem sezonu zimowego. Połączenia będą realizowane 180 – miejscowym Airbusami A320. Sprzedaż biletów ruszy 1 sierpnia br. i rozpocznie się wyjątkową promocją. Klienci będą mogli nabyć aż 7 000 biletów w promocyjnej cenie 47 złotych w jedną stronę (łącznie z opłatami), na wszystkie trasy dostępne w siatce połączeń oferowanej przez 4You Airlines.

Michał Mikołajczak dodał: „Jesteśmy bardzo dumni, że wchodzimy na rynek regularnych połączeń lotniczych. Wierzymy, że oferujemy naszym przyszłym pasażerom produkt, z którego będą chętnie korzystać. Jest on oparty o bardzo prosty system rezerwacji, jasną i przejrzystą politykę zarówno pod względem ceny przelotu, opłaty za bagaż, jak też sprzedaży pokładowej. Dzięki nowej siatce połączeń możemy spełnić oczekiwania klientów oferując im loty do najpopularniejszych stolic europejskich.”