1000 dni PolskiBus.com w Polsce

PolskiBus.com poinformował, że minęło już 1 000 dni obecności firmy na polskim rynku. W tym czasie PolskiBus.com rozbudował liczbę tras z 8 do 16, oferując ekspresowe połączenia do 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji.

PolskiBus.com podsumował 1 000 dni obecności na rynku polskim. Oto kilka danych:
38,5 miliona kilometrów przebyły autokary PolskiBus.com – to tyle, ile potrzeba, by 50 razy wybrać się na Księżyc i wrócić.
6 milionów – tylu pasażerów przewiozły autokary PolskiBus.com.
Ponad 600 – tyle miejsc pracy stworzyła firma w całej Polsce.
242 – tyle kursów dziennie jest realizowanych w dni robocze. To 8 razy więcej niż
w 2011 roku, kiedy PolskiBus.com oferował 30 kursów dziennie.
102 – tyle nowoczesnych autokarów Van Hool liczy flota firmy. W dniu startu PolskiBus.com dysponował zaledwie 19 pojazdami.
16 – tyle tras znajduje się w siatce połączeń PolskiBus.com. To dwa razy więcej niż
w momencie wejścia na rynek w 2011 roku.
W listopadzie 2013 roku firma uruchomiła we Wrocławiu drugą bazę operacyjną i stworzyła tam ponad 160 nowych miejsc pracy. Od momentu wejścia na polski rynek flota złożona wyjściowo z 19 autokarów marki Van Hool powiększyła się do 102 pojazdów, które w sumie przebyły już około 38,5 miliona kilometrów. Nowoczesne autokary dziennie realizują aż 242 kursy, czyli 8 razy więcej niż w 2011 roku. Z usług PolskiBus.com skorzystało do tej pory 6 milionów pasażerów.

Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com powiedział: “Jestem niezwykle dumny i szczęśliwy, że w tym czasie udało nam się wprowadzić na rynku przewozów autokarowych w Polsce rozwiązania, które podbiły serca wielu podróżujących. Zauważamy i doceniamy wszystkie pozytywne sygnały, które docierają do nas od naszych stałych klientów. Zdobyliśmy zaufanie podróżujących, oferując bezpieczny, szybki i wygodny sposób przemieszczania się w konkurencyjnej cenie. Cieszymy się, że udaje nam się przekonać coraz więcej osób do pozostawienia samochodów w garażach i wyboru usług PolskiBus.com. Mogę zapewnić naszych klientów, że nadal będziemy rozwijać się równie intensywnie, jak w ostatnim czasie.”