Zwiedzanie Szybenika z Agnieszką Puszczewicz, do wylicytowania podczas Gali Waszej Turystyki

voucher

Spacer dla dwóch osób po dobrze i mniej znanych miejscach w Szybeniku, chorwackim mieście nad Adriatykiem, w towarzystwie Agnieszki Puszczewicz, do niedawna dyrektorki Chorwackiej Wspólnoty w Polsce, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytacji będzie zwiedzanie jednej z pereł Dalmacji – Szybenika, w towarzystwie Agnieszki Puszczewicz. Oprowadzi ona zwycięzcę licytacji z osobą towarzyszącą po ulubionych zakamarkach miasta, wprowadzi do katedry św. Jakuba, do trzech twierdz Szybenika, zaprosi na kulinarną niespodziankę.

Program Gali i rejestracja TUTAJ

Miejsce w jury Festiwalu “Śląskie Smaki” w 2023 roku wylicytujemy podczas Gali Waszej Turystyki