Zmiany w zarządzie Fundacji Polskie Hotele Niezależne

fot. materiały prasowe

18 listopada br., w hotelu Bartan Gdańsk Seaside, odbyło się Posiedzenie Rady Hoteli Fundacji Polskie Hotele Niezależne, podczas którego jednogłośnie wybrany został nowy zarząd Fundacji na kolejne trzy lata dziewiątej już kadencji.

Prezesem Fundacji pozostała Elżbieta Lendo (reprezentująca Hotel Willa Port w Ostródzie i Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim). Pokieruje zarządem w składzie: Andrzej Burkiewicz (reprezentujący Hotel Warszawa w Augustowie), Marcin Jastrzębski (reprezentujący Hotelu Amax w Mikołajkach), Joanna Rynkiewicz (reprezentująca Hotel Klimczok w Szczyrku). Do zarządu nie weszły Agnieszka Radzikowska i Anna Narel, które zasiadały w nim od 2019 roku.

Podczas jesiennej Rady Hoteli, Polskie Hotele Niezależne przyjęły również główne kierunki działalności Grupy na kolejne lata, u których podstaw niezmiennie stoi integracja, wsparcie i rozwój Polskich Hoteli Niezależnych, głównie poprzez: aktywną promocję i sprzedaż, pozyskiwanie nowych gości i budowanie ich lojalności, budowanie wspólnoty i pozyskiwanie wiedzy poprzez udział w organizowanych wydarzeniach branżowych i spotkaniach  integracyjnych. Budowanie tożsamości Grupy poprzez kultywowanie polskich tradycji i zwyczajów oraz pielęgnowanie wspólnych wartości, a także lobbing interesów PHN w otoczeniu branżowym i stałe wsparcie merytoryczne.

Zmianom uległy również niektóre z zasad współpracy z hotelami członkowskimi, które z jednej strony  potwierdzają kolektywną zasadę współpracy w Grupie, z drugiej stanowić mają o jej otwartości na zmiany i współpracę z kolejnymi, niezależnymi hotelami w Polsce.

XIX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy 2022 już od 18 września