Zimowa promocja Norwegian Cruise

rchiwum Norwegian Cruise Line

Norwegian Cruise Line przygotował specjalną zimową promocję dla klientów. NCL oferuje 30 proc. zniżki na wszystkie rejsy zarezerwowane w terminie 7 – 20 stycznia. Dodatkowo armator umożliwia podwyższenie standardu kabiny za jedyne 99 euro za osobę.

Firma NCL dodatkowo podkreśla, jak dużą wagę przywiązuje do maksymalnej swobody gości na pokładzie. Oferta „Free at Sea” pozwala pasażerom linii poczuć prawdziwą wolność na morzu. To pasażerowie sami decydują z jakich usług chcą skorzystać podczas rejsu.

W przypadku podróży 7-dniowej, pasażerowie mają do wyboru dwa spośród pięciu pakietów za jedyne 99 euro: pakiet napojów, pakiet specjałów kuchni, pakiet internetowy, pakiet wycieczek na ląd z bonusem w kwocie 50 dolarów na kabinę i port oraz pakiet, w ramach którego znajomi i rodzina płacą tylko podatki.

Dzięki tym innowacyjnym produktom, goście mogą nie tylko komponować swoją podróż zgodnie z własnymi życzeniami, lecz także – za sprawą oferty rejsów Freestyle Cruising oraz Free at Sea – korzystać z bogactwa indywidualnych możliwości na pokładach statków jednej z najnowocześniejszych flot świata.