Zielone wydarzenia w Hydropolis – pokaż, że jesteś eko

Zielone wydarzenia
Fot. Materiały prasowe

Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis to jedyne takie miejsce w Polsce w całości poświęcone wodzie.  W atrakcyjny i nowoczesny sposób popularyzuje wiedzę o środowisku. Nic więc dziwnego, że w jego wnętrzu organizowane są także wyjątkowe wydarzenia. Z klimatem i ekologią w tle.

Hydropolis to nie tylko atrakcja turystyczna, ale także unikalna przestrzeń eventowa, idealna dla osób, które cenią sobie ochronę przyrody i ekologiczne podejście do biznesu. Centrum wiedzy o wodzie, należące do wrocławskich wodociągów, specjalizuje się w organizacji tzw. zielonych wydarzeń, dzięki którym dąży do zmiany nawyków i sposobu myślenia człowieka o środowisku. Te działania opierają się na kilku prostych zasadach: picie kranówki zamiast wody butelkowanej, ograniczenie spożycia mięsa, rezygnacja z naczyń jednorazowych. Każdy z nas z łatwością wprowadzi je w życie, a globalnie mogą spowodować duże zmiany. Bo przecież kropla drąży skałę.

Hydropolis - zielone eventy
Fot. Materiały prasowe

Wydarzenia komercyjne organizowane są po godzinach pracy Centrum, w trzech miejscach: Strefie Wejścia, Strefie Relaksu i Strefie Stanów Wody. W zależności od liczby gości oraz sposobu organizacji przestrzeni w eventach może uczestniczyć od 50 do 200 osób. Dla tych, którzy chcą zorganizować swoje wydarzenie z ekologią w tle, podrzucamy krótką ściągę:

Zielone wydarzenia
Fot. Materiały prasowe

Więcej informacji o organizacji eventów oraz formularz kontaktowy znajduje się na stronie www.hydropolis.pl.

Materiał powstał we współpracy z Hydropolis.