Zestaw trzech fotografii medalistek olimpijskich z autografami, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fotografie

Zestaw trzech zdjęć z autografami Luizy Złotkowskiej, Katarzyny Woźniak i Iwony Marcinkiewicz – medalistek olimpijskich, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie zestaw trzech zdjęć z autografami Luizy Złotkowskiej, Katarzyny Woźniak i Iwony Marcinkiewicz – medalistek olimpijskich ufundowany przez Polski Komitet Olimpijskich.

Luiza Złotkowska, startując w łyżwiarstwie szybkim, zdobyła srebrny medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku oraz brązowy medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku.

Katarzyna Woźniak, startując w łyżwiarstwie szybkim, zdobyła srebrny medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku oraz brązowy medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku.

Iwona Marcinkiewicz zdobyła w łucznictwie brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

Program Gali i rejestracja TUTAJ

City break w Wenecji z biurem Itaka, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki