Z POT odchodzi wieloletnia księgowa, Halina Trojanowska

Facebook

Legendarna w POT postać, główna księgowa do niedawna odpowiedzialna za finanse instytucji, odchodzi na emeryturę. Halina Trojanowska pracowała w turystyce od ponad ćwierćwiecza, a w POT od początku istnienia organizacji.

Halina Trojanowska nie będzie już pracowała w Polskiej Organizacji Turystycznej. Wieloletnia księgowa odchodzi na emeryturę, choć w wieku emerytalnym była już od jakiegoś czasu. 

Jak informuje Grzegorz Cendrowski, rzecznik POT, wniosek o rozwiązanie umowy z POT złożyła 30 kwietnia, z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
 
„Halina Trojanowska była cenionym przez wszystkich pracownikiem, od 26 lat związanym z POT i z instytucjami, które istniały w jej miejsce wcześniej. Z żalem się z nią żegnamy, ale rozumiemy naturalną decyzję o przejściu na emeryturę, którą pani Halina podjęła w kwietniu. Jesteśmy przekonani, że osoba obejmująca w najbliższym czasie stanowisko Głównego Księgowego sprosta wyzwaniom” – mówi Grzegorz Cendrowski.

Halina Trojanowska pracę w turystyce rozpoczynała od Centralny Ośrodek Informacji Turystycznej (COIT), potem była zatrudniona w Polskiej Agencji Promocji Turystyki (PAPT), następnie w POT – od początku istnienia tej instytucji.