X Forum Promocji Turystycznej już za pół roku

Jubileuszowa, 10. edycja Forum Promocji Turystycznej, organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, odbędzie się 6 kwietnia 2022 roku. Już teraz warto zapisać tę datę, bo będzie to wydarzenie wyjątkowe, nawet jak na Forum.

Przypomnijmy, że I Forum Promocji Turystycznej odbyło się 27 października 2016 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. Wzięło w nim udział 20 ekspertów, w tym wiceminister odpowiedzialny za turystykę w MSiT, wiceprezesi, IGHP, PIT i POT, szefowie ROT-ów, goście zagraniczni z Chorwacji i Słowacji.

Po roku spotkaliśmy się ponownie w Warszawie, tym razem w hotelu Polonia.

Pierwszym Forum, które odbyło się poza Warszawą, była 3. edycja – zorganizowana w Hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu.

4. edycja, to po raz drugi Hotel Polonia w Warszawie.

V Forum to początek niezwykle udanej współpracy z wrocławskim centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis.

Z VI Forum wróciliśmy do Hotelu Polonia w Warszawie.

VII Forum Promocji Turystycznej odbyło się jako pierwsza impreza branży turystycznej po częściowym zniesieniu restrykcji antycovidowych, w czerwcu 2020 roku w Hydropolis.

8. edycja, to jakby „powtórka z rozrywki” – znowu po lockdownie, tym razem w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

I wreszcie IX Forum, po raz trzecie w Hydropolis.

Forum Promocji Turystycznej na stałe wpisało się w kalendarz spotkań całej branży turystycznej.

To u nas można wysłuchać mądrych i ważnych głosów w sprawach obchodzących nie jeden z sektorów turystyki, a wszystkich.

To do nas przyjeżdżają najważniejsze osoby decydujące nie tylko o promocji turystycznej Polski, poszczególnych regionów i miast, ale decydujące o kondycji polskiej turystyki – od agentów turystycznych, przez prezesów największych touroperatorów, najważniejszych ludzi z branży hotelarskiej, przedstawicieli linii lotniczych i innych przewoźników, samorządowców, po ministrów. Na każdej edycji gościliśmy znamienitych gości zagranicznych.

Atmosferę rozgrzewają Pojedynki Ekspertów, ale nie mniej ważne i gorące są rozmowy kuluarowe. Forum przez lata stało się okazją do nieformalnych spotkań, rozmów. Temu tez służą legendarne już After Party oraz wrocławskie „beforki”.

Jubileuszowe Forum Promocji Turystycznej znowu będzie spotkaniem całej branży. Dołożymy wszelkich starań, by było jeszcze lepsze od ostatniego, chociaż poprzeczka sami sobie zawiesiliśmy wysoko.

Już teraz zapraszamy na 6 kwietnia.

A gdzie? O tym – niebawem!