Wyremontowany hotel dla dorosłych Cypria Maris działa od 1 maja

Leonardo Hotels & Resorts Cyprus

Zakończyły się prace renowacyjne w należącym do sieci Leonardo hotelu Cypria Maris w Pafos. Prace w ostatnich tygodniach trwały 24 godziny na dobę. To już trzeci obiekt izraelskiego właściciela w Pafos.

Sąsiadujące ze sobą hotele Cypria Bay i Cypria Maris zostały wykupione przez sieć Leonardo Hotels & Resorts Cyprus ok. dwóch lat temu, z zamiarem gruntownego odnowienia (przedtem należały do sieci Riu). Już rok wcześniej do użytku oddano rodzinny hotel Cypria Bay, będący od pięciu lat jednym z obiektów sieci Sentido (Thomas Cook).

Kontrakty z Itaką, TUI, Neckermannem

Obiekt ten dysponuje 293 pokojami, oferuje kontrakty allotmentowe i gwarancje. Te ostatnie w Polsce ma podpisana jedynie Itaka, TUI Poland i Neckermann mają allotmenty. Miejsca można rezerwować też bezpośrednio, na Booking.com i w cypryjskich biurach podróży. Jak mówi Nicolas Protopapas, dyrektor zarządzający, obiekt jest otwarty nowe propozycje współpracy.

„O kontrakty można też ubiegać się w oddanym do użytku 1 maja 2019 roku Cypria Maris. Ten 36-letni obiekt dysponuje, po renowacji, 382 pokojami, z których większość ma okna od strony morza. Jak na razie gwarancje ma tutaj Itaka, a allotmenty – TUI i Neckermann. To hotel dla dorosłych – przyjmuje jedynie klientów powyżej 16. roku życia” – informuje Nicolas Protopapas.

Całoroczny hotel dla dorosłych

Dysponuje strefą spa i wellness, wewnętrznymi i zewnętrznymi basenami, kilkoma barami (w tym jednym zupełnie nowym), pięcioma restauracjami. Do dyspozycji gości jest też 10 bungalowów oraz parterowe pokoje z prywatnymi basenami. W ofercie są: animacje, kursy gotowania, możliwość uprawiania sportów wodnych. Obiekt działa cały rok.

Sąsiadujący obiekt dla rodzin

W sąsiednim Cypria Bay sezon zaczął się w kwietniu i skończy się jak zwykle wraz z ostatnim dniem października, To typowy obiekt rodzinny, również z basenem wewnętrznym, ale i z placem zabaw i parkiem wodnym dla dzieci (w postaci okrętu pirackiego). W tym obiekcie również znajdziemy pokoje z prywatnymi basenami, a także salę fitness, jacuzzi zewnętrzne przy barze. Dla dzieci jest osobne menu, stoliki i foteliki, można też wynająć opiekunkę.

 cypria bay

Sieć Leonardo Hotels & Resorts Cyprus należy do Fattal Hotels and ISSTA Lines. Zarządzany przez izraelską spółkę Fattal Chain of Hotels, posiada ponad 200 hoteli w 18 krajach w Izraelu i Europie. W Pafos ma też hotel Laura Beach and Splash Resort, a w Protaras – Crystal Cove Hotel and Spa by the Sea. W 2021 roku planuje otworzyć kolejny obiekt w Nikozji.