Wyniki badania „Rola Kobiet w turystyce” ogłosimy na X Forum Promocji Turystycznej

Rok Kobiet w turystyce

Na X Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się w najbliższa środę w Orientarium w Łodzi, poznamy wyniki badania na temat sytuacji zawodowej kobiet w branży turystycznej. Badanie – na zlecenie inicjatorów Roku Kobiet w turystyce: Centrum Edukacji Ekologicznej “Hydropolis” i redakcji portalu WaszaTurystyka.pl – przeprowadziła firma Openfield.

Badanie prowadzone jest w ramach obchodów roku kobiet w turystyce, a naszym celem jest pokazanie realnej sytuacji kobiet w branży turystycznej w Polsce.

Jego celem jest ukazanie trudności z jakimi borykają się kobiety, jakie są różnice pomiędzy rolami męskimi i damskimi, chcemy także wskazać potencjalne i możliwe kierunki zmian dla branży.

Podczas X Forum Promocji Turystycznej, wyniki badania przedstawią: Wiola Samborska, dyrektorka Centrum Edukacji Ekologicznej “Hydropolis” i pomysłodawczyni Roku Kobiet w turystyce oraz Maciej Maj, współwłaściciel i prezesem zarządu agencji badawczej Openfield.

Forum odbędzie się 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Łódzka Organizacja Turystyczna oraz Orientarium w ZOO w Łodzi.

Partnerami są: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Miasto Olsztyn, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, Israel Government Tourist Office, Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Polska Organizacja Turystyczna, Gromada, Małokarpacki Szlak Wina, Muzeum Wódki Polskiej, MerlinX

Patronami są: Agencja Informacyjna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki.

Honorowymi patronami są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna

Program i rejestracja TUTAJ

MerlinX Partnerem X Forum Promocji Turystycznej