Wyndham Hotels & Resorts otwiera pierwszy hotel we Wrocławiu

fot. archiwum Wyndham Hotels & Resorts

Franczyzowa firma hotelarska Wyndham Hotels & Resorts kontynuuje międzynarodową ekspansję otwierając Wyndham Wrocław Old Town – 205-pokojowy luksusowy hotel.

Obiekt, zarządzany przez Mogotel Hotel Group, wiodącego operatora hotelowego w krajach bałtyckich, zostanie otwarty w na początku przyszłego miesiąca i będzie zlokalizowany w samym centrum Wrocławia.

Hotel oferuje stylowe pokoje i rozległe atrium, a na najwyższym piętrze – strefę wellness, z nowoczesną salą fitness, sauną i łaźnią parową. W hotelu znajdują się różnorodne strefy gastronomiczne, w tym luksusowa restauracja, przytulny salon i bar.

Na osoby podróżujące służbowo czeka 11 sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą ponad 400 uczestników. Ponadto, hotel jest położony w odległości zaledwie 16 km od wrocławskiego lotniska.
Wyndham Wrocław Old Town to najnowszy obiekt w europejskim portfolio Wyndham Hotels & Resorts, obejmującym ponad 350 działających hoteli w 30 krajach i 90 planowanych obiektów.

Christian Michel, wiceprezes ds. rozwoju Europy w Wyndham Hotels & Resorts EMEA, powiedział: „Cieszymy się, że we współpracy z Mogotel otwieramy nasz pierwszy luksusowy hotel Wyndham w Polsce. Polska jest krajem z dużym potencjałem i bogatą ofertą turystyczną, która przyciąga zróżnicowany typ podróżnych. Dzięki korzystnym warunkom ekonomicznym i dużemu popytowi wewnętrznemu, Polska stwarza idealne możliwości rozwoju dla naszej branży i doskonale wpisuje się w firmową strategię rozwoju sieci w Europie”.

Ivans Dokicans, dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu Mogotel Hotel Group, skomentował „Wrocław jest pięknym historycznym miastem dlatego jesteśmy dumni z debiutu marki Wyndham właśnie tutaj. Wyndham Wrocław Old Town to nasz drugi obiekt we współpracy z Wyndham Hotels & Resorts, po hotelu Wyndham Garden Munich Messe w Niemczech. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę”.

fot. archiwum Wyndham Hotels & Resorts