Wrocław zaprasza na wirtualne zwiedzanie z przewodnikiem

Wirtualne zwiedzanie Wrocławia

Spacery prowadzone on-line przez przewodników miejskich to inicjatywa Biura Promocji Miasta i Turystyki, które chce zaprosić wszystkich pozostających teraz w domu do Wrocławia.

Wycieczki prowadzą wykwalifikowani przewodnicy, którzy na co dzień oprowadzają grupy turystów przyjeżdżających do Wrocławia.
Spacery prowadzone są po polsku, ale odbędą się również spacery w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim. Nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych – spacery dla dzieci zaplanowane są w każdą sobotę maja o godzinie 11.00. Dodatkową atrakcją będą wirtualne wizyty w największych wrocławskich atrakcjach.
Na spacer po Wrocławiu można się wybrać za pośrednictwem transmisji live na fanpage’u VisitWroclaw.

Spacery są zapisywane i można je oglądać wielokrotnie zarówno na facebooku, jak i na wrocławskim oficjalnym serwisie turystycznym visitwroclaw.eu!

Małgorzata Naskrent, koordynator Biuro Promocji Miasta i Turystyki, podkreśla: “Mamy nadzieję, że ten sposób poznawania miasta przypadnie wszystkim do gustu i zachęci do przyjazdu do Wrocławia, gdy sytuacja się ustabilizuje. Gwarantujemy, że spacerując ulicami naszego miasta, nawet wirtualnie, poczujecie jego realny – jedyny i niepowtarzalny – klimat.”

Spacery odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00, a w sobotę i niedzielę o godzinie 11.00. Śledzić je można na visitwroclaw.eu.