WOT proponuje noclegi dla grup szkolnych

fot. archiwum WOT

Nowy produkt dla wycieczek szkolnych odwiedzających stolicę przygotowała Warszawska Organizacja Turystyczna. To zestaw sprawdzonych tanich noclegów dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Barbara Tutak, prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej, podkreśliła: Promocja Warszawy dla grup i wycieczek szkolnych jest dla nas niezwykle istotna. Dowodem przygotowana właśnie z myślą o tej grupie docelowej broszura.

Warszawa może być doskonałym celem organizowanej wycieczki szkolnej.

W Warszawie nie można się nudzić, to miasto dostarcza wielu wrażeń, to miasto edukuje i cieszy odwiedzających.
Z wyborem atrakcji nie powinno być większego problemu. Pytania jakie otrzymywaliśmy dotyczyły miejsc noclegowych. Jest kilka ofert przygotowanych przez członków naszego stowarzyszenia a ta broszura ma dostarczyć większego spektrum informacji na temat bazy noclegowej przeznaczonej m.in. dla wycieczek.

Hostele to niedrogie miejsca zakwaterowania o różnym standardzie. Różnią się liczbą miejsc w pokojach, ofertą łóżek piętrowych oraz korzystaniem ze wspólnych powierzchni użytkowych jak kuchnia, jadalnia czy pokój odpoczynkowy.
Klientami takich miejsc są zazwyczaj grupy szkolne, młodzieżowe, studenci z zagranicy, a podczas wakacji rodziny z dziećmi czy turyści indywidualni. Wyróżnikiem usługi świadczonej przez hostel jest rezerwacja łóżka, a nie pokoju.”

W przygotowanej broszurze wśród opisanych miejsc znalazły się zarówno podmioty członkowskie WOT, które przygotowały specjalne oferty dla segmentu wycieczek, jak również hostele spoza grupy członków naszego stowarzyszenia.

Barbara Tutak dodała: „Jesteśmy przekonani, że przedstawione propozycje zadowolą organizatorów wycieczek, są doskonałym uzupełnieniem opracowanych przez nas gotowych scenariuszy/programów wycieczki szkolnej, jak również będą zachętą dla gestorów tej bazy do współpracy z naszym stowarzyszeniem.”

https://wot.waw.pl/project/wycieczka-szkolna-propozycje-noclegu/

WOT: poznaj stolicę w te wakacje