WorldHotel 2015 – będą nagrody ministra

Ruszył „Konkurs o Nagrodę Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2015″. Mogą w nim wziąć udział wystawcy targów, którzy prowadzą działalność eksportową. Organizator konkursu i gospodarz 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, firma MT Targi Polska, przyjmuje zgłoszenia do 25 września. Celem konkursu, w który angażuje się resort gospodarki, jest wsparcie i promocja polskich przedsiębiorstw posiadających rozwiązania dla branży hotelarskiej.
Dla przedsiębiorców, którzy będą wystawcami Targów WorldHotel, udział w konkursie to szansa na zyskanie prestiżowej nagrody ministra gospodarki. Do konkursu mogą być zgłoszone produkty i usługi, które cechuje nowoczesna technologia, funkcjonalność, walory ekonomiczne, zgodność z wymogami technicznymi obiektów hotelarskich oraz potencjał eksportowy. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Spośród nominowanych produktów i usług Jury wybierze zwycięzców, którym przyznane zostaną nagrody pieniężne ufundowane przez ministra gospodarki. Za zajęcie 1. miejsca zwycięska firma otrzyma 20 tys. zł, za 2. – 15 tys. zł, za 3. – 10 tys. zł. Oficjalne rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 13 października podczas oficjalnego otwarcia Targów WorldHotel 2015.
Targi WorldHotel 2015 odbędą się w dniach 13-15 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.