Wizz MultiPass już w sprzedaży. Stała cena niezależnie od sezonu

fot. archiwum Wizz Air

Wizz Air ogłasza premierę swojego nowego produktu – Wizz MultiPass. To pierwszy w Europie abonament lotniczy, który umożliwia pasażerom zablokowanie ceny biletu i bagażu na okres sześciu miesięcy na trasach międzynarodowych do i z Polski oraz na trasach krajowych we Włoszech.

Multipass to pierwszy w Europie abonament lotniczy, który daje pasażerom możliwość zablokowania ceny biletu i bagażu w swoim planie na trasach międzynarodowych do i z Polski oraz na trasach krajowych we Włoszech.

Dzięki temu rozwiązaniu podróżni mogą korzystać z regularnych lotów na wybranej trasie raz w miesiącu, niezależnie od sezonowości czy terminu rezerwacji. Ceny abonamentów rozpoczynają się już od 239 zł za bilet w jedną stronę, co może przynieść oszczędności do prawie 20 proc. na biletach między popularnymi letnimi miejscami docelowymi. Kupując subskrypcję, polscy podróżni będą mogli wybrać plan, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, wybierając opcję lotu w jedną stronę lub lot powrotny, a także zdecydować czy dodać usługę Wizz Priority i/lub limit bagażu.

Pasażerowie mogą zarezerwować lot tuż po rozpoczęciu abonamentu i podróżować już po pięciu dniach. Abonament trwa od szóstego dnia miesiąca przez 30 lub 31 dni (28/29 dni w lutym), a następnie jest odnawiany każdego pierwszego dnia miesiąca. Istnieje również opcja zakupu Wizz MultiPass w połowie miesiąca, jeśli pozostało więcej niż pięć dni do jego końca. Klient zostanie obciążony natychmiast i będzie mógł wejść na pokład wybranego lotu w ciągu pięciu dni. W takim przypadku pasażer zgadza się jednak na krótsze okno podróży przez pierwszy miesiąc: plan abonamentowy będzie odnawiany każdego pierwszego dnia miesiąca.

Wizz Air z nową usługą transmisji danych eSIM. Pozwoli ona zaoszczędzić na opłatach roamingowych