Wizz Air zaprasza pilotów na spotkanie rekrutacyjne w Warszawie

fot. archiwum Wizz Air

Przewoźnik zaprasza wszystkich kandydatów na dni otwarte dla pilotów, które odbędą się 1 lipca 2022 (piątek) w Warszawie. W pierwszych pięciu miesiącach 2022 roku Wizz Air zatrudnił ponad 400 pilotów.

W ramach akcji rekrutacyjnej pilotów, Wizz Air zorganizuje w Polsce dwa wydarzenia, które odbędą się w Warszawie w hotelu Novotel Warsaw Airport w najbliższy piątek (1 lipca 2022) o godzinie 10:00 i 16:00. Kandydaci mogą wybrać jedną z sesji.

Z tej okazji Wizz Air zaprosił do prezentacji dwóch wysoko wykwalifikowanych zawodowych pilotów. Kapitan Paweł Majek, który obecnie jest kapitanem szkolenia liniowego z ponad 14-letnim doświadczeniem w Wizz oraz kapitan Dominik Punda, znana osobowość na polskiej scenie lotniczej przybliżą kandydatom pracę w Wizz Air. Rejestracja na wydarzenie nie jest obowiązkowa.

Wizz Air zatrudnia kapitanów, pierwszych oficerów i kadetów zarówno z uprawnieniami na typ samolotu, jak i bez uprawnień, za pośrednictwem strony internetowej linii lotniczej poświęconej rekrutacji. Piloci mają możliwość szybkiego awansu zawodowego od kadetów do pierwszych oficerów, a następnie do lewego fotela. Dostępnych jest również kilka innych stanowisk związanych z załogą lotniczą dla pilotów.

Wizz dba o zachowanie kultury różnorodności – zatrudnia pracowników ponad 60 narodowości. Nieustannie trwa nabór w całej Europie i poza nią na 2022 rok i kolejne lata.

WizzAir rekrutuje w Polsce. Poszukiwany personel pokładowy