Wizz Air uruchamia nowe połączenie z Katowic do Brukseli

Nowa trasa Wizz Air z Katowic do Brukseli
Nowa trasa Wizz Air z Katowic do Brukseli / fot. materiały prasowe

Wizz Air ogłasza uruchomienie lotów z Katowice Airport do lotniska Bruksela-Charleroi South. Bilety na najnowsze połączenia są dostępne w kanałach sprzedaży przewoźnika.

Połączenie między Katowicami a Charleroi ma zapewnić pasażerom lepszą dostępność Brukseli i jej różnorodnych atrakcji kulturalnych. Jedną z najważniejszych atrakcji w okresie zimowym są urokliwe jarmarki bożonarodzeniowe, które umiejscowione są w wielu punktach miasta. Świąteczne dekoracje, sezonowe przysmaki i atrakcje przyciągają coraz więcej turystów.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uruchomić dziś połączenia z Katowic do Charleroi, tworząc dla podróżnych możliwości, dzięki którym będą mogli odkrywać bogactwo kulturowe Brukseli. Wraz z nadejściem sezonu zimowego zachęcamy pasażerów, do skorzystania z okazji, aby odkryć świąteczny urok jarmarków bożonarodzeniowych i cieszyć się serdeczną gościnnością Brukseli” – powiedziała
Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

„Cieszę się, że dzięki linii lotniczej Wizz Air, ponownie można polecieć z Katowice Airport do Brukseli-Charleroi. Od wielu lat ściśle współpracujemy z linią Wizz Air, czego efektem jest rozwój siatki połączeń tego przewoźnika z katowickiego lotniska. Trasa do Charleroi to ważne ułatwienie dla szerokiego grona mieszkańców województwa śląskiego, którzy pracują w Belgii, m.in. w instytucjach Unii Europejskiej. Jestem przekonany, że kierunek spotka się z dużym zainteresowaniem” – mówi Artur Tomasik, prezes zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center