Wizz Air tworzy kolejne miejsca pracy dla obywateli Ukrainy

fot. archiwum Wizz Air

Przewoźnik kontynuuje swoją kampanię rekrutacyjną, aby zwiększyć liczebność załogi w bazach w Londynie Luton, Londynie Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Z tego powodu Wizz Air zaprasza obywateli Ukrainy przebywających w Polsce do składania aplikacji na stanowiska personelu pokładowego w powyższych miastach.

Udział w rekrutacji mogą wziąć zarówno Ukraińcy posiadających doświadczenie w pracy personelu pokładowego, a także ci, którzy wcześniej nie pracowali w lotnictwie. Linia zapewnia nowym członkom załogi konkurencyjne wynagrodzenie, dogodny miesięczny harmonogram pracy oraz wybór wielu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak: trenerzy, specjaliści ds. obsługi klienta lub udział w programie „Od personelu pokładowego do kapitana”. Załoga pokładowa Wizz Air może również korzystać ze zniżek na loty i bonusów dla rodziny i przyjaciół.

Od 2004 roku, z oferty Wizz Air skorzystało ponad 275 milionów pasażerów z ponad 200 lotnisk w 53 krajach. W czasie 18 lat działalności, flota linii powiększyła się do 154 samolotów typu Airbus A320/A321ceo oraz A320/A321neo. Dzięki młodej i nowoczesnej flocie, pasażerowie wybierający Wizz Air mogą cieszyć się niskimi cenami, jednocześnie podróżując samolotami zostawiającymi najniższy ślad węglowy w przeliczeniu na pasażera na każdy kilometr.

Zatrudnianie Ukraińców świadczy o społecznym i gospodarczym zaangażowaniu Wizz Air. Linia stale się rozwija oferując klientom różnorodność tras do popularnych miast tworząc tym samym kolejne miejsca pracy.

“Z radością ogłaszamy nowe wakaty dla obywateli Ukrainy, którzy chcą dołączyć do załogi pokładowej w bazach Wizz w Londynie Luton, Londynie Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Ostatnio utworzyliśmy ponad 100 miejsc pracy dla personelu pokładowego dla kandydatów z Ukrainy w Polsce – teraz przyszedł czas na kolejny krok w innych krajach. Praca w Wielkiej Brytanii, Albanii, na Cyprze, Węgrzech i w Gruzji może stać się wspaniałą szansą rozwoju” – powiedział Andras Rado, senior cabin crew recruitment manager w Wizz Air.

Wizz Air: od początku roku zatrudniliśmy ponad 1400 osób