Wizz Air rekrutuje pilotów

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła zwiększenie rekrutacji pilotów – do 2030 roku przewoźnik planuje zatrudnić 4600 nowych osób. Linia, chcąc zrealizować tego lata 100 proc. planu operacji sprzed pandemii, przeszkoliła już ponad 150 dodatkowych pilotów. Do końca roku zamierza zatrudnić ponad 300 osób.

Wszyscy, którzy marzą o karierze w lotnictwie, mogą aplikować online TUTAJ.

Wizz Air zaprasza do rekrutacji zarówno doświadczonych kapitanów i pierwszych oficerów, jak również osoby nieposiadające doświadczenia w lotnictwie – program Wizz Air Pilot Academy umożliwia zdobycie licencji pilota komercyjnego. Poza rekrutacją pilotów, Wizz Air kontynuuje nabór pozostałych członków załogi w 43 bazach.

Nowi pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras Wizz Air.

Heiko Holm, członek zarządu ds. operacyjnych w Wizz Air powiedział: „Cieszymy się, że w tym wyjątkowo ekscytującym dla Wizz Air czasie, gdy zwiększamy obecność w Europie i poza nią, możemy zatrudnić tysiące nowych pilotów. W WIZZ jesteśmy dumni z doskonałych możliwości, konkurencyjnego wynagrodzenia oraz pakietu świadczeń dla naszej załogi, a także elastycznych grafików, które ułatwiają zachowanie równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Niezależnie od tego, czy masz 20-letni staż pracy na stanowisku pilota, czy dopiero aspirujesz do tej roli – z zaangażowaniem wspieramy naszą załogę na ścieżce rozwoju zawodowego. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Szukamy ambitnych kandydatów, którzy chcą dołączyć do fantastycznego zespołu i pracować dla jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie.”

Wizz Air połączy Warszawę, Wiedeń i Rzym z Dubrownikiem