Wizz Air poleci z Warszawy do Marrakeszu

Lawenda PR

31 października ruszą bezpośrednie loty z Warszawy do Marrakeszu. Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu przez Wizz Air. W 2017 Maroko odwiedziło 54 000 turystów z Polski, a w 2018 przewiduje się, że będzie to aż 80 000 podróżnych.

Maroko to lubiany przez Polaków kierunek. Linie lotnicze Wizz Air zdecydowały się na uruchomienie kolejnego po Agadirze połączenia do Maroka. Jak mówi Rachid Ennaciri, dyrektor Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki, to kolejny ważny krok, który wzmocni popularność Maroka.

Na city break do Marrakeszu

„Bardzo się z tego cieszymy. Marrakesz to przepiękne miasto z bogatą historią. Nawet podczas krótkiej wizyty da się poczuć niepowtarzalną atmosferę i egzotykę tego miejsca. Oferta noclegowa jest bardzo bogata, od luksusowych hoteli po skromne hostele, każdy znajdzie coś dla siebie” – zachęca.

Wprowadzenie tej trasy to kolejny etap rozbudowy siatki połączeń Wizz Air.

„Po raz pierwszy w naszej ofercie pojawia się możliwość podróży z Warszawy do Marrakeszu. Klienci mają więc wyjątkową szansę odkrywania bogatej kultury Maroka, malowniczej architektury i doskonałej kuchni” – podkreśla Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej przewoźnika.

Loty z Warszawy do Marrakeszu będą się odbywały w sezonie zimowym w środy i niedziele. Pierwszy lot zaplanowany jest na 31 października br. Ceny biletów zaczynają się od 29,99 euro (bilet w jedną stronę, zawiera podatki i opłaty obowiązkowe). Loty realizowane będą samolotami Airbus A320 (180 foteli) lub Airbus A321 (320 foteli). Bilety można rezerwować na stronie www.wizzair.com.