Wizz Air połączył Warszawę z Fuerteventurą

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air uruchomiła w piątek loty na Fuerteventurę (Wyspy Kanaryjskie) z Lotniska Chopina w Warszawie. Najnowsze połączenie WIZZ z Warszawy obsługiwane jest dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki.

Paulina Goska, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: “Z ogromną radością ogłaszamy dziś uruchomienie wyjątkowej, długo wyczekiwanej trasy WIZZ z Warszawy na Fuerteventura (Wyspy Kanaryjskie). Fuerteventura to niezwykle atrakcyjny kierunek. Swoją popularność wyspa zawdzięcza łagodnemu przez cały rok klimatowi oraz ośrodkom wczasowym przyjaznym rodzinom. Wraz z Teneryfą, Barceloną, Madrytem czy Alicante nasi pasażerowie podróżujący z Warszawy mają obecnie szeroki wybór słonecznych miejsc w Hiszpanii, do których mogą uciec przed zimową aurą. Bilety na nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie i nie tylko, dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air.”

Andrzej Klewiado, rzecznik Lotniska Chopina dodał: Bardzo nas cieszy kolejna po Teneryfie trasa uruchomiona na średniodystansowym i – co ważne – całorocznym kierunku wakacyjnym, jakim są Wyspy Kanaryjskie. Cały czas podejmujemy działania, by rozwijać trasy o podobnym profilu, gdzie nasi pasażerowie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok.

Wizz Air zainaugurował loty z Rzeszowa do Oslo