Wizz Air połączył Gdańsk z Grecją

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air, uruchomiła loty z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Grecji. Połączenia do Heraklionu, Mykonos i Santorini w wakacyjnej ofercie Wizz Air z Gdańska odbywają się dwa razy w tygodniu.

Rejsy do Heraklionu będą odbywał się w środy i niedziele, na Mykonos – we wtorki i soboty, zaś na Santorini – w poniedziałki i piątki.

Paulina Gosk,manager ds.komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Cieszymy się że dzięki WIZZ, pasażerowie z Gdańska mają możliwość spędzić tegoroczne wakacje na jednej z greckich wysp. Kreta, Mykonos i Santorini położone w basenie Morza Śródziemnego oferują piaszczyste plaże, wyśmienitą kuchnię i niezapomniane krajobrazy.

Dzięki uruchomionym w tym tygodniu połączeniom z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Grecji, WIZZ daje jeszcze więcej możliwości i inspiruje polskich klientów do planowania długo wyczekiwanych wakacji. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!.”

Wizz Air połączy Gdańsk z Malagą i Narwikiem

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center