Wizz Air – pasażer nr 2 000 000 odleciał z Wrocławia

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła, że już 2 miliony pasażerów odleciało jej samolotami z Portu Lotniczego Wrocław. 2-milionowa pasażerka podróżowała z WIZZ z Wrocławia do Charkowa na Ukrainie.

Pierwszy lot z Wrocławia odbył się w 2006 roku i od tego czasu łącznie ponad 4 miliony pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air z wrocławskiej siatki połączeń. 2 miliony pasażerów wyruszyło w podróż z WIZZ z Wrocławia i niemal 2 miliony pasażerów przyleciało do stolicy Dolnego Śląska korzystając z połączeń Wizz Air.

Obecnie, w ramach kampanii Powiedz tak letnik wakacjom, oferta WIZZ została rozszerzona o kolejne atrakcyjne kierunki z Wrocławia, takie jak: Split w Chorwacji, Bourgas na Morzem Czarnym, Larnaka na Cyprze, Kutaisi w Gruzji, Bari we Włoszech, Odessa na Ukrainie i Reykjavik na Islandii i wiele więcej.

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, powiedział: „Niezmiernie nam miło świętować dziś wspólnie z przewoźnikiem Wizz Air powitanie jubileuszowego pasażera. Tym bardziej, że dzieje się to u progu wakacji, kiedy ruch na wrocławskim lotnisku nareszcie jest zauważalnie wzmożony. Bogata oferta połączeń na południe Europy, w tym m.in. do Splitu, Burgas, Larnaki czy do Bari przyciąga spragnionych wypoczynku mieszkańców Wrocławia i regionu.”

Paulina Gosk, manager ds. kounikacji korporacyjnej w Wizz Air, dodała: „Dzisiaj z radością świetujemy ten wyjątkowy kamień milowy w Porcie Lotniczym Wrocław. Dotychczas ponad 2 mln pasażerów wyruszyło z Wrocławia z WIZZ. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą współpracę z władzami Portu jak również ofertę dla osób podróżujących z Dolnego Śląska. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!”

Wizz Air połączył Gdańsk z Grecją