Wizz Air połączy Warszawę z Agadirem

archiwum Wizz Air

Od 30 czerwca zostanie uruchomione nowe bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy do Agadiru w Maroku. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu przez Wizz Air.

Rachid Ennaciri, dyrektor Marokańskiego Narodowego Biura Turystyki w Polsce, powiedział: “Liczę, że uruchomienie bezpośrednich połączeń lotniczych na trasie Warszawa – Agadir zachęci większą liczbę Polaków do podróży indywidualnych. Cieszymy się, że również z Polski można polecieć do Maroka bez przesiadek. Pracowaliśmy nad porozumieniem w tej sprawie od pewnego czasu. Naszym wspólnym sukcesem jest to, że Wizz Air od czerwca będzie wykonywał loty do Agadiru, największego marokańskiego kurortu na wybrzeżu atlantyckim. Rocznie dostępnych będzie 18000 miejsc na tej trasie.”

Loty z Warszawy do Agadiru będą się odbywały w poniedziałki i piątki w sezonie letnim, a w zimowym w środy i niedziele. Pierwszy lot zaplanowany jest na 30 czerwca. Ceny biletów zaczynają się od 129 złotych (bilet w jedną stronę, zawiera podatki i opłaty obowiązkowe).
www.wizzair.com.