Wizz Air połączy Gdańsk i Poznań z Albanią

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła uruchomienie od lipca 2023 roku dwóch nowych połączeń z Polski. Przewoźnik połączy Gdańsk i Poznań ze stolicą Albanii – Tiraną.

Nowe połączenia z Gdańska i Poznania będą obsługiwane dwa razy w tygodniu (Gdańsk: czwartek i niedziela oraz Poznań: wtorek i sobota).

Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w maju 2004 roku. Od tego czasu linia lotnicza przewiozła prawie 63,7 mln pasażerów i przez 18 lat odnosiła sukcesy. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu Wizz Air oferuje na polskim rynku siatką ponad 190 tras obsługiwanych przez najnowocześniejszą flotę samolotów na 11 lotniskach w kraju.

Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air powiedziała: „Cieszymy się, że możemy ogłosić dwie nowe, ekscytujące trasy z Polski. Dodając połączenia z Gdańska i Poznania do Tirany w Albanii, oferujemy naszym klientom z Polski jeszcze więcej możliwości. To z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój branży lotniczej i turystycznej w regionach, a pasażerom z Poznania i Gdańska umożliwi niskokosztowe podróże z WIZZ. Jestem przekonana, że dzięki nowym atrakcyjnym miejscom w ofercie oraz doskonałej jakości obsługi na pokładzie, pasażerowie zyskają więcej możliwości spędzenia wspaniałych wakacji”.

Wizz Air chce działać na rzecz zrównoważonego rozwoju w lotnictwie