Wizz Air ogłasza plany na sezon zimowy. Osiem nowych tras z regionalnych lotnisk

fot. archiwum Wizz Air

Wizz Air ogłasza rozwój swojej działalności na polskim rynku. Poza bazą w Warszawie, gdzie już znajduje się 11. samolot, linia lotnicza planuje uruchomienie ośmiu nowych tras z regionalnych lotnisk w Polsce. Łącznie przewoźnik oferuje 181 tras z Polski do 27 krajów.

Wizz Air uruchamia osiem nowych tras: połączenia z Gdańska do Kopenhagi, na Teneryfę i do Alicante, z Katowic do Kopenhagi i Alicante, z Wrocławia do Walencji i Malagi oraz z Krakowa do Walencji. Nowe trasy będą dostępne przez cały rok.

Wizz Air rozwija się w Polsce i stale rekrutuje członków załogi do swoich baz. Kolejne spotkania odbędą się 11 maja w Krakowie i Wrocławiu. Natomiast 14 maja Wizz Air zaprasza wszystkich kandydatów na dzień otwarty w Łodzi. Więcej informacji można znaleźć na stronie przewoźnika.

„Niesamowicie się cieszę, że mogę być świadkiem tego, jak rozwijamy się w Polsce – nigdy nie byliśmy więksi. Dopiero w zeszłym tygodniu ogłosiliśmy, że zwiększymy naszą flotę w Warszawie do 11 samolotów, co daje tym samym 30 samolotów WIZZ w Polsce, a teraz mam zaszczyt ogłosić dalszy rozwój siatki połączeń Wizz Air i dodanie ośmiu nowych tras dla naszych klientów korzystających z lotnisk regionalnych. Te dwie informacje doskonale pokazują, jak ważny jest dla nas cały polski rynek” – powiedziała Evelin Jeckel, network officer w Wizz Air.

„Rozwijamy się nie tylko w stolicy, ale także w regionach. Będziemy mieć trzy nowe połączenia z Gdańska do Kopenhagi, na Teneryfę i do Alicante, dwa z Katowic do Kopenhagi i Alicante, dwa z Wrocławia do Walencji i Malagi oraz jedno nowe połączenie z Krakowa do Walencji. Tym samym chcemy dać naszym klientom możliwość spotkań z rodziną i przyjaciółmi za granicą, zapewnić za przystępną cenę ucieczki zimą do słonecznych miejsc, ale także zachęcić innych do przyjazdu do polskich miast, które mają tak wiele do zaoferowania” – dodaje Evelin Jeckel.

Wizz Air wprowadza nowe trasy z Katowice Airport do Kopenhagi i Alicante