Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na konferencję o współczesnym turyście

Wielkopolska Organizacja Turystyczna organizuje 16 kwietnia w Poznaniu konferencję „Turysta 2020”, która między innymi odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego współcześni turyści chcą dotykać, wąchać i smakować?

Około 200 uczestników weźmie udział w największej w Wielkopolsce konferencji branży turystycznej. Organizowane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną wydarzenie to najlepsza okazja do tego, aby poznać współczesne trendy, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami – przede wszystkim zaś wymienić doświadczeniem i pomysłami na skuteczny rozwój.

Pytania o współczesnego turystę

Dlaczego turyści chcą dotykać, wąchać i smakować? Dlaczego moi goście nie polecają nas znajomym? Jak radzić sobie z najdziwniejszymi potrzebami turysty? – to tylko część pytań, na które w czasie konferencji odpowiedzi udzielać będą praktycy i teoretycy tworzący i opisujący wielkopolską turystykę. Swoją wiedzą z uczestnikami konferencji podzieli się również Paulina Smaszcz-Kurzajewska, od 25 lat pracująca w branży komunikacji i public relations w dużych firmach, budując polskie oraz międzynarodowe projekty strategiczne.

Konferencja organizowana w Hotelu Novotel Poznań to miejsce dla samorządowców zainteresowanych promocją swojego, restauratorów oraz hotelarzy, chcących sprzedać własne usługi. Będzie okazją do poszerzenia wiedzy dla wytwórców lokalnych produktów, pracowników muzeów, miejsc kultury, studentów turystyki oraz wszystkich tych, którym bliskie są potrzeby współczesnego turysty, chęć zdobywania wiedzy oraz wprowadzanie skutecznych zmian.

www.konferencjaturystyczna.pl