Wielka promocja AirBerlin

AG

Od 4 marca niemiecki przewoźnik rozpoczyna sprzedaż miliona biletów w cenie od 44 euro.

Ogłosił to na konferencji w Berlinie, dzień przed targami turystycznymi ITB, prezes zarządu AirBerlin, Stefan Pichler.
Głównym tematem spotkania z dziennikarzami była nowa strategia AirBerlin (o tym napiszemy już wkrótce). Promocja biletów została ogłoszona z okazji zmiany struktury taryf. Między innymi pojawią się (od 4 marca) nowe bilety bez bagażu wliczanego w cenę – JustFly. To właśnie tych biletów przewoźnik zamierza sprzedać po cenie 44 euro, milion sztuk. Można je będzie kupić tylko w systemie online, na stronie airberlin.com, zaś lot musi odbyć się od 5 maja 2014 do 26 lutego 2016 roku. W nowej cenie bilety JustFly pojawią się w sprzedaży po 5 maja.
Kupując bilet JustFly, pasażer będzie podlegał darmowej odprawie oraz nie będzie płacił za bagaż podręczny. Za dopłatą będzie mógł nadać bagaż rejestrowy.
Od 5 maja, oprócz wspomnianej JustFly, obowiązywać będą jeszcze trzy nowe taryfy: FlyDeal, FlyClassic i FlyFlex+.

Stefan Pichler, powiedział m.in.: „Będziemy ofensywni. Od tej chwili podróżni nie będą mieli żadnego powodu, żeby nie lecieć samolotami AirBerlin. Oferujemy klientom doskonałą sieć połączeń i najlepszy serwis pokładowy. Nowe taryfy to kolejny krok, by trafiać dokładnie do każdej grupy docelowej. Dzięki nowej strukturze taryf, obejmiemy całą gamę wymagań naszych klientów.”