Webinar IGHP i ARP na temat pomocy finansowej dla hotelarzy

Webinar na temat pomocy finansowej dla hotelarzy

W najbliższy wtorek, z inicjatywy Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego odbędzie się webinar z przedstawicielami Agencji Rozwoju Przemysłu na temat instrumentów finansowych ARP w ramach wsparcia tarczy antykryzysowej dla branży hotelarskiej.

Spotkanie on-line, zaplanowane na wtorek 14 lipca o godz. 10.00, będzie transmitowane na żywo na profilu IGHP na Facebooku.

W webinarze wezmą udział eksperci ARP:

– prof. Konrad Trzonkowski, dyrektor zarządzający ARP
– Wojciech Miedziński, prezes ARP Leasing
– Inga Piasecka, dyrektor rozwoju biznesu ARP Leasing
oraz Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP

ARP S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100-procentowym udziałem Skarbu Państwa. Wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, a także w realizacji procesów restrukturyzacji, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiej gospodarki.
ARP Leasing Sp. z o.o. jest spółką zależną od Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., która została utworzona w celu skupienia kompetencji i uprawnień do świadczenia usług leasingu na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w ramach komplementarnej oferty finansowej do wspierania przedsiębiorców planujących inwestycje w dobra przemysłowe.

Organizatorzy zapraszają do oglądania transmisji na żywo.
LIVE: https://www.facebook.com/IzbaGospodarczaHotelarstwaPolskiego
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/3147241895335054/