WaszaTurystyka.pl – to już trzy lata

MM

Dzisiaj mijają trzy lata, odkąd portal o branży turystycznej i dla tej branży pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy – dziękujemy Wam za lekturę, uwagi, “lajki”, udostępnienia, komentarze, pomoc… Dziękujemy naszym autorom, współpracownikom, rozmówcom, korespondentom, informatorom. To dzięki Wam wszystkim udało nam się zająć mocną pozycję wśród mediów branżowych. Przez te trzy lata portal stał się rozpoznawalny i jest coraz chętniej czytany przez ludzi związanych z turystyką.
Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z życia branży w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całej branży ważne. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, staramy się być jak najbliżej Was. Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
Po debatach z udziałem ekspertów z najwyższej półki, zorganizowaliśmy I Forum Promocji Turystycznej – imprezę, której brakowało i która – jesteśmy o tym przekonani – zagości na stałe w kalendarzu ważnych imprez branżowych.
Istniejemy dla Was – naszch Czytelników – i to Wam zawdzęczamy swoja pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy – przepraszamy i obiecujemy poprawę.
Zapraszamy do zapisywania się na subskrybcję naszego codziennego newslettera i do codziennej lektury WaszejTurystyki.pl. Podaliśmy Wam już 4 500 newsów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.
Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze – w większości fachowe i celne. Życzymy wam z okazji naszej rocznicy: miłej lektury WaszejTurystyki.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej… Obiecujemy być jeszcze lepsi.
Wasze zdrowie!