WaszaTurystyka.pl skończyła 6 lat

Sześć lat temu ukazał się pierwszy wpis na nowym wtedy portalu dla branży turystycznej. Nosił tytuł „Klauzule niedozwolone prawie w każdej umowie”. Czytelnicy, Przyjaciele, Znajomi – dziękujemy Wam za to, że przez te lata byliście i jesteście z nami. Dziękujemy za lekturę, pochwały, uwagi, informacje, komentarze, “lajki”, udostępnienia, pomoc…

Od 27 października 2013 roku na portalu WaszaTurystyka.pl ukazało się ponad 9 300 tekstów, wysłaliśmy do odbiorców 1273 newslettery.
To, że naszych Czytelnków jest coraz więcej, to znak, że nasza codzienna praca daje znakomite efekty.
To dzięki Wam – naszym Czytelnikom – coraz więcej się nam udaje. Nasza pozycja na rynku mediów branżowych jest coraz silniejsza.

Naszym podstawowym zadaniem jest przekazywanie codziennie porcji najświeższych i przydatnych informacji o świecie biznesu turystycznego. Ale zabieramy też głos w ważnych dla branży sprawach, publikujemy opinie, porady prawne, felietony. Coraz więcej z Was przyznaje się, że wspomniany nasz codzienny newsletter to dla nich pierwsza lektura przy porannej kawie – za co dziękujemy!

Kilka dni temu odbyło się organizowane już po raz szósty Forum Promocji Turystycznej, o którym usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów. Dziękujemy też za wszystkie uwagi, które na pewno pomogą nam doskonalić to wydarzenie. Które – co cieszy – dla wielu osób z branży jest już obowiązkowym punktem w kalendarzu.

Podczas VI Forum Promocji Turystycznego miała miejsce premiera naszego papierowego wydania. Chcielibyśmy, aby było ono merytorycznym uzupełnieniem dla portalu, miejscem do pogłębienia wątków, rozwinięcia, nadania branżowym tematom bardziej ponadczasowego wymiaru. Cieszymy się, że jest zainteresowanie prenumeratą – to dla nas sygnał, że takie treści są Wam potrzebne.

Pod koniec roku większości z Was udzielą się emocje raz związane z publikacją „100 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki”. Mamy nadzieję, że i w tym roku będzie to jeden z najbardziej pocztnych materiałów Waszej Turystyki.

Przez ostatnie trzy lata organizowaliśmy konkurs na film promocyjny „Kadry z Polski” (w tym roku rozszerzony o kategorię zagraniczną), który również cieszy się w branży coraz większym zainteresowaniem – w trzech edycjach zgłosozno ponad 200 filmów. Ta inicjatywa to dla nas czysta przyjemność – bo wspiera jakość w promocji walorów turystycznych.

Dziękujemy Wam za stałe wsparcie w postaci kliknięć, komentarzy, polubień, udostępnień. Mamy nadzieję, że będzie ich przybywało i że będziecie nadal zadowoleni z naszej pracy dla Was.

Z pozdrowieniami dla każdego Czytelnika – redakcja portalu WaszaTurystyka.pl