Warto inwestować w hotele condo

materiały prasowe

Bristol Aparthotel, najnowsza realizacja kieleckiej firmy Dorbud S.A., to apartamenty wakacyjne, wykończone pod klucz, sprzedawane i zarządzane w modelu condo, zlokalizowane w miejscowości uzdrowiskowej Busko Zdrój.

Ze swojego apartamentu klient może korzystać przez 21 dni w roku, a w pozostałym okresie generowaniem zysków zajmie się profesjonalny operator hotelowy. Formuła condo hotelu oznacza, że właściciel po zakupie apartamentu oddaje go w zarządzanie (na podstawie umowy dzierżawy zawieranej na 10 lat) profesjonalnemu operatorowi hotelowemu w zamian otrzymując stały zwrot w wysokości 6 proc. rocznie przez cały okres trwania umowy. Właściciel apartamentu nie ponosi żadnych kosztów zarządzania apartamentem, wszystkie z tym związane opłaty pokrywa operator hotelowy.

Pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo – Bristol Aparthotel – przywita rynek aparthoteli w Polsce już 1 lipca 2016 roku. Jest to zupełnie nowa inwestycja w regionie. Sprzedaż luksusowych apartamentów jest skierowana do inwestorów (osoby prywatne, firmy), a istotnym i głównym czynnikiem atrakcyjności inwestowania w condo-hotele jest przede wszystkim wzrost wartości nieruchomości w czasie, na który mogą liczyć właściciele dobrze zarządzanych obiektów, zbudowanych w atrakcyjnych lokalizacjach.

Bristol Aparthotel zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju. Znajdą się w nim 34 komfortowe i nowoczesne apartamenty o najwyższym standardzie wykończenia i wyposażenia, z których każdy posiadał będzie taras lub balkon. Apartamenty Bristol to idealna harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z doskonałą lokalizacją i szerokim wachlarzem usług dodatkowych. Dla komfortu inwestorów Aparthotel powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol**** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego, gdzie właściciele apartamentów będą mieli możliwość korzystania z bazy zabiegowej oraz strefy spa & wellness.

Dorbud S.A. to kielecka firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, jest generalnym wykonawcą inwestycji i odpowiada za najwyższy standard wykonania i wyposażenia aparthotelu. Natomiast Bristol****Art & Medical SPA, jeden z najnowocześniejszych kompleksów uzdrowiskowych w Polsce, firmuje swoją marką inwestycję odpowiadającą najwyższym światowym standardom.

www.apartamentybristol.pl