Warsztaty „Portugalia i kraje portugalskojęzyczne” w Pradze, Poznaniu i Warszawie

Portugalska impreza turystyczna – Warsztaty Turystyczne „Portugalia i kraje portugalskojęzyczne” odbędą się już w listopadzie. W tym roku spotkania odbędą się w trzech miastach: w Pradze – 21.11, w Poznaniu – 23.11 i w Warszawie – 24.11.

Będzie to już szósta edycja tego wydarzenia, które od roku 2016 cyklicznie odbywa się w dwóch miastach Polski, a od lat kilku również w  czeskiej Pradze. Organizatorami warsztatów jest Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, której partnerem jest Turismo de Portugal.

W tym roku warsztaty odbędą się w trzech miastach – w Pradze w hotelu Andels’ House Vienna, w Poznaniu w hotel Andersia i w Warszawie w hotelu Regent. Odpowiadając na ogromnie zainteresowanie Portugalią na polskim rynku w wydarzeniu weźmie udział rekordowa liczba dostawców z Portugalii kontynentalnej i wysp oraz krajów luzofońskich. Udział w cyklu warsztatów potwierdzili przedstawiciele ponad 30 firm – DMC, sieci hotelowych, przedstawicieli regionów oraz dostawcy innych usług dla firm turystycznych.

We wszystkich trzech miastach spotkania rozpoczynają się o godzinie 17:00 i będą trwały do godziny 20:00. Dla tych uczestników, którzy odwiedzą największą ilość stoisk przewidziany jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Po warsztacie organizatorzy zapraszają na kolację i dobre portugalskie wino. Rejestracja na wydarzenia rozpoczyna się w tym tygodniu.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na email: [email protected]. Uprzejmie informujemy, że do udziału w warsztatach upoważniać będzie potwierdzenie od organizatora.