Warszawski Courtyard najchętniej polecanym hotelem sieci Marriott w regionie EMEA

Załoga hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport
Załoga hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport / fot. materiały prasowe

Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel ponownie został wyróżniony przez gości sieci Marriott International. Hotel zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli tej marki w regionie EMEA według współczynnika Intent to Recommend.

Intent To Recommend (ITR) to współczynnik określający jakość oraz zgodność standardów z wymogami marki przyznawany obiektom sieci Marriott na podstawie opinii gości. Na podstawie 1600 ankiet badających zadowolenie gości, warszawski Courtyard w pierwszym półroczu 2023 roku został liderem w tym zestawieniu.

Co roku 100 tys. gości w pierwszym w Polsce Marriotcie

“To wyróżnienie dla całego zespołu warszawskiego hotelu Courtyard, a także docenienie wysiłku i zaangażowania wszystkich naszych pracowników. Cieszymy się, że goście po raz kolejny tak wysoko ocenili nasze zaangażowanie, co motywuje nas do dalszej pracy i utrzymania poziomu lidera” – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektorka generalna Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie i jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 m kw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. S

Co roku z usług hotelu korzysta prawie 100 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. w 2022 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu wszystkich hoteli marki Courtyard na świecie oraz pierwsze miejsce w Europie wśród wszystkich hoteli sieci Marriott, pozyskując najwięcej nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.