W czwartek rusza sezon narciarski na lodowcu Mölltaler Gletscher

fot. archiwum TMR

Ośrodek narciarski Mölltaler Gletscher należący do słowackiej spółki Tatry Mountain Resorts, powita pierwszych narciarzy w czwartek 10 listopada.

Adam Svačina, kierownik ośrodka, powiedział: „Dzięki ochłodzeniu udało nam się przygotować kultową trasę zjazdową nr 3, a narciarze i goście ośrodka będą mogli korzystać także z usług panoramicznej restauracji Eissee. Pracujemy też nad przygotowaniem kolejnych tras narciarskich,“

Specjalne uroczyste otwarcie ośrodka nastąpi tydzień później, w dniach 18-20 listopada 2022 roku. Bogaty program towarzyszący zaoferuje odwiedzającym nie tylko możliwość przetestowania nowych modeli nart, degustację piwa, świetną after party, ale także zawody narciarskie w tradycyjnych austriackich strojach ludowych Dirndl&Lederhosen. Skipassy w elastycznych cenach można nabyć w przedsprzedaży na gopass.travel już od 30 €/ dzień, bilety na kolejki linowe dla osób pieszych będzie można kupić za 20 €/dzień.

Ośrodek narciarski Mölltaler Gletscher jest częścią oferty w ramach karnetu sezonowego Sprytna Sezonówka PREMIUM 22/23, który umożliwia jazdę na nartach przez cały sezon zimowy w ośrodkach na Słowacji (Jasna, Tatry Wysokie), w Czechach (Szpindlerowy Młyn i Jeszted), w Polsce (Szczyrk), a także w Austrii (Mölltaler Gletscher, Ankogel, Innsbruck Muttereralm) oraz daje posiadaczom dodatkowe przywileje i rabaty. Sprytną Sezonówkę PREMIUM 22/23 w promocyjnej cenie 549 € można kupić w przedsprzedaży do końca listopada.

Nowości w stacjach narciarskich w Niżnych Tatrach i Wysokich na Słowacji